• Producent: Scandicsofa
  • Kategoria: Sofy
Opis
Dwuosobowa sofa Irisar to najpopularniejsza i typowo kupowana sofa z naszej linii mebli skandynawskich. To kwintesencja skandynawskiego designu, łączącego w sobie konwencjonalną prostotę i funkcjonalność, nadającą meblom skandynawskim nieprzemijalnego uroku i atrakcyjnego wdzięku, dzięki którym niewątpliwie fantastycznie odszuka się w każdym salonie lub pokoju gościnnym, zniewalając wszystkich domowników i gości. Sofa Irisar jest rewelacyjną propozycją dla wszelkich, którzy gustują w skandynawskiej elegancji i finezji ręcznego wykonania. Tym co ją uwydatnia spośród innych mebli skandynawskich są delikatne kształty i bardzo finezyjne pikowanie na oparciu zrobionym z najwyższej jakości włoskiej dzianiny. Jednak największym atutem tej sofy jest solidność i niewiarygodny komfort użytkowania, któremu żaden domownik z całą pewnością się nie oprze. Wspaniale wyprofilowane oparcie i podłokietniki, a także proste poduszki sprawiają, iż sofa stanie się ulubionym miejscem codziennego relaksu i wypoczynku w Twoim domu. Dwuosobowa sofa Irisar jest prawdziwą perełką naszej linii, ze względu na indywidualne potrzeby i wymagające gusta naszych kupujących obicie przystępne jest w różnorodnych rodzajach dzianin i wariantach kolorystycznych. Gwarantujemy, iż ten mebel w każdym kolorze demonstruje się tak samo elegancko i fantastycznie..
5-dniowy termin realizacji
Tak szybki termin realizacji realny jest dzięki temu, iż nasze meble produkujemy w fabryce w Polsce. Wszystkie materiały potrzebne do produkcji mebla znajdują się w naszych magazynach tak więc po złożeniu zamówienia możemy bezzwłocznie przystąpić do jego realizacji.
bezpłatna przesyłka
Meble dostarczane są pod wskazany poprzez Klienta adres za pośrednictwem producenta transportowej. Niezależnie od docelowej lokalizacji czy piętra zamówiony towar zostanie wniesiony z należyta trosceą. Pracownicy producenta transportowej rozpakują zakupiony mebel i ustawią we wyszczególnionym przez Klienta miejscu niezależnie od gabarytu.
przejrzyj film
Włoskie tkaniny
Współpracujemy tylko z renomowanymi producentami tkanin z Włoch. Wykorzystywane poprzez nas dzianiny wykonane są z włókien naturalnych takich jak len i bawełna.
Drewno bukowe
budowa mebli produkowana jest z najwyższej klasy drewna bukowego.
Ręczna produkcja
Ręce zdolnego rzemieślnika to najbardziej staranna linia produkcyjna. Dlatego właśnie zatrudniamy tylko najwyższej klasy fachowców, dbających o najmniejsze szczegóły. To praca człowieka i poszanowanie najlepszych tradycji rzemiosła daje ostateczny, unikalny i wysokiej jakości efekt w postaci atrakcyjnych, wygodnych i trwałych mebli.
informacje techniczne
wymiary

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Sofy