• Producent: Scandicsofa
  • Kategoria: Sofy
Opis
Dwuosobowa sofa Irisar to najpopularniejsza i typowo kupowana sofa z naszej linii mebli skandynawskich. To kwintesencja skandynawskiego designu, łączącego w sobie konwencjonalną prostotę i funkcjonalność, nadającą meblom skandynawskim nieprzemijalnego uroku i atrakcyjnego wdzięku, dzięki którym niewątpliwie fantastycznie odszuka się w każdym salonie lub pokoju gościnnym, zniewalając wszystkich domowników i gości. Sofa Irisar jest rewelacyjną propozycją dla wszelkich, którzy gustują w skandynawskiej elegancji i finezji ręcznego wykonania. Tym co ją uwydatnia spośród innych mebli skandynawskich są delikatne kształty i bardzo finezyjne pikowanie na oparciu zrobionym z najwyższej jakości włoskiej dzianiny. Jednak największym atutem tej sofy jest solidność i niewiarygodny komfort użytkowania, któremu żaden domownik z całą pewnością się nie oprze. Wspaniale wyprofilowane oparcie i podłokietniki, a także proste poduszki sprawiają, iż sofa stanie się ulubionym miejscem codziennego relaksu i wypoczynku w Twoim domu. Dwuosobowa sofa Irisar jest prawdziwą perełką naszej linii, ze względu na indywidualne potrzeby i wymagające gusta naszych kupujących obicie przystępne jest w różnorodnych rodzajach dzianin i wariantach kolorystycznych. Gwarantujemy, iż ten mebel w każdym kolorze demonstruje się tak samo elegancko i fantastycznie..
krótki termin realizacji
krótki termin realizacji osiągalny jest dzięki temu, że nasze meble produkujemy w fabryce w Polsce. Wszystkie materiały konieczne do produkcji mebla znajdują się w naszych magazynach tak więc po złożeniu zamówienia możemy momentalnie przystąpić do jego realizacji.
bezpłatna przesyłka
Meble dostarczane są pod wyrózniony przez Klienta adres za pośrednictwem marki transportowej. Niezależnie od docelowej lokalizacji czy piętra zamówiony towar zostanie wniesiony z należyta trosceą. Pracownicy marki transportowej rozpakują zakupiony mebel i ustawią we wyznaczonym poprzez Klienta miejscu niezależnie od gabarytu.
sprawdź film
Włoskie tkaniny
Współpracujemy tylko z lubianymi producentami tkanin z Włoch. Używane przez nas dzianiny wyprodukowane są z włókien naturalnych takich jak len i bawełna.
Drewno bukowe
konstrukcja mebli produkowana jest z najwyższej klasy drewna bukowego.
Ręczna produkcja
Ręce zdolnego rzemieślnika to najmocniej precyzyjna linia produkcyjna. Dlatego właśnie zatrudniamy wyłącznie najwyższej klasy fachowców, dbających o najmniejsze szczegóły. To praca człowieka i poszanowanie najkorzystniejszych tradycji rzemiosła daje ostateczny, unikalny i wysokiej jakości efekt w postaci błyskotliwych, komfortowych i trwałych mebli.
dane techniczne
wymiary

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Sofy